• Wed. Feb 1st, 2023

पललाई धोका दिएर पैसा मात्रै कमाउन चाहान्थे दुर्गेश ? दुर्गेशको योजनाको अर्को ठूलो खुलासा ?…

ByAdmin

Jan 24, 2023

पछिल्ला दिन`हरुमा नेपाली संगीत क्षेत्रमा स्क्या,न्डल किङको उपमा पाउन थालेका छन् गायक दुर्गेश थापाले ।

https://www.videosprofitnetwork.com/watch.xml?key=ba504888e63c395f7819eae7bcc5d998

 

 

 

उनीमाथि एक`पछि अर्को वि,वाद आ`इरहँदा अब त यस्तो लाग्छ कि उनी विवा,दमा नै मज्जा लिन थालिसके ।‘हामी पनि नाच्नु पर्छ बीच्च बीच्चमा’ बोलको गीत`बाट हिट भएका थिए दुर्गेश । एउटै गीतले चर्चाको शिखरमा पुर्‍याए`पछि उनले फेरि पछाडि फर्कि`नु परेको छैन

 

 

।उनले जे छोए पनि हिट भइ`रहेका छन् । तर, सँगसँगै उनलाई विवा,दले पनि पिछा छाडेको छैन । एकपछि अर्को ग,ल्ती गर्दै उनले आफू`लाई स्क्या,न्डल किङको रुपमा उभ्याए`का छन् ।अहिले भने उनको नाम पल शाह र एक गायि`काको चर्चित प्राकरण मा जोडिएको छ ।

 

 

 

पल शाहले सार्व`जनिक गरेको अडि`योमा मास्टार प्ला,न नै दुर्गेशले गरेको देखिए`को छ,अब यो हेर्न बाकी छ दुर्गेशले कस्तो चा,ल चल्छन, बाकी भिडि`योमा हेरौअहिले भने उनको नाम पल शाह र एक गायि`काको चर्चित प्राकरण मा जोडिएको छ ।

 

 

 

पल शाहले सार्व`जनिक गरेको अडि`योमा मास्टार प्ला,न नै दुर्गेशले गरेको देखिए`को छ,अब यो हेर्न बाकी छ दुर्गेशले कस्तो चा,ल चल्छन, बाकी भिडि`योमा हेरौअहिले भने उनको नाम पल शाह र एक गायि`काको चर्चित प्राकरण मा जोडिएको छ

 

 

। पल शाहले सार्व`जनिक गरेको अडि`योमा मास्टार प्ला,न नै दुर्गेशले गरेको देखिए`को छ,अब यो हेर्न बाकी छ दुर्गेशले कस्तो चा,ल चल्छन, बाकी भिडि`योमा हेरौअहिले भने उनको नाम पल शाह र एक गायि`काको चर्चित प्राकरण मा जोडिएको छ ।

 

 

पल शाहले सार्व`जनिक गरेको अडि`योमा मास्टार प्ला,न नै दुर्गेशले गरेको देखिए`को छ,अब यो हेर्न बाकी छ दुर्गेशले कस्तो चा,ल चल्छन, बाकी भिडि`योमा हेरौअहिले भने उनको नाम पल शाह र एक गायि`काको चर्चित प्राकरण मा जोडिएको छ । पल शाहले सार्व`जनिक गरेको अडि`योमा मास्टार प्ला,न नै दुर्गेशले गरेको देखिए`को छ,अब यो हेर्न बाकी छ दुर्गेशले कस्तो चा,ल चल्छन, बाकी भिडि`योमा हेरौ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *