• Wed. Feb 1st, 2023

इश्वरलेनै हात थापे: यात्रुले भरिएको बस अत्यास`लाग्दो भीरमा खस्दा जब हावामै अडिरह्यो…

ByAdmin

Jan 24, 2023

सडक दुर्घट`ना प्रायः डर`लाग्दो हुन्छ । तर धेरै पटक चालकका कारण दु`र्घटना हुने गरेको छ ।

https://www.videosprofitnetwork.com/watch.xml?key=ba504888e63c395f7819eae7bcc5d998

 

 

यस्तै, भारत, हिमाचल प्रदेशको कुल्लु`देखि रैला रुटमा जाँदै गरेको एच`आरटीसीको बस रैलाको शेटीटोल नजिकै दुर्घ`टनाग्र`स्त भएको हो ।घट`ना साँझ करिब ५ः४५ बजेतिर भएको हो ।

 

 

 

एचआरटीसी कुल्लु डिपोको एचपी ६६ ४७२६ नम्बरको बस कुल्लु`बाट रैला तर्फ गइरहेको थियो । सेट्टियोल नजिकै सडक भत्कियो ।त्यसपछि बस सडकको ढुंगामा झुण्डिए`को थियो । बसमा करिब ३० जना यात्रु सवार थिए ।

 

 

बस हावामा झुण्डिएको देखेर चालक सञ्जय कुमार आत्तिए, उनलाई रिंगटा लाग्यो । उनलाई १०८ एम्बुलेन्स`बाट सैँज अस्प`ताल ल्याइयो । सडक मुनि गहिरो खाडल रहेको प्रत्यक्ष`दर्शीले बताएका छन् ।सीएम`ओ सुशील चन्द्र शर्माले जान`कारी पाएलगत्तै सैँज अस्पतालबाट एम्बुलेन्स र कर्मचारीलाई घटनास्थलमा पठाइएको बताएका छन् ।

 

 

दुर्घट`नामा कुनै पनि मान`वीय वा सम्पत्तिको क्ष`ति भएको छैन ।यो घटनापछि कुनै कुनै समय इश्वरलेनै हात थाप्ने भन्दै सर्वत्र फैलि`रहेको छ ।

 

 

एजेन्सीसीएम`ओ सुशील चन्द्र शर्माले जान`कारी पाएलगत्तै सैँज अस्पतालबाट एम्बुलेन्स र कर्मचारीलाई घटनास्थलमा पठाइएको बताएका छन् । दुर्घट`नामा कुनै पनि मान`वीय वा सम्पत्तिको क्ष`ति भएको छैन ।यो घटनापछि कुनै कुनै समय इश्वरलेनै हात थाप्ने भन्दै सर्वत्र फैलि`रहेको छ । एजेन्सीसीएम`ओ सुशील चन्द्र शर्माले जान`कारी पाएलगत्तै सैँज अस्पतालबाट एम्बुलेन्स र कर्मचारीलाई घटनास्थलमा पठाइएको बताएका छन् । दुर्घट`नामा कुनै पनि मान`वीय वा सम्पत्तिको क्ष`ति भएको छैन ।यो घटनापछि कुनै कुनै समय इश्वरलेनै हात थाप्ने भन्दै सर्वत्र फैलि`रहेको छ ।

 

 

एजेन्सीसीएम`ओ सुशील चन्द्र शर्माले जान`कारी पाएलगत्तै सैँज अस्पतालबाट एम्बुलेन्स र कर्मचारीलाई घटनास्थलमा पठाइएको बताएका छन् । दुर्घट`नामा कुनै पनि मान`वीय वा सम्पत्तिको क्ष`ति भएको छैन ।यो घटनापछि कुनै कुनै समय इश्वरलेनै हात थाप्ने भन्दै सर्वत्र फैलि`रहेको छ । एजेन्सीसीएम`ओ सुशील चन्द्र शर्माले जान`कारी पाएलगत्तै सैँज अस्पतालबाट एम्बुलेन्स र कर्मचारीलाई घटनास्थलमा पठाइएको बताएका छन् । दुर्घट`नामा कुनै पनि मान`वीय वा सम्पत्तिको क्ष`ति भएको छैन ।यो घटनापछि कुनै कुनै समय इश्वरलेनै हात थाप्ने भन्दै सर्वत्र फैलि`रहेको छ ।

 

 

एजेन्सीसीएम`ओ सुशील चन्द्र शर्माले जान`कारी पाएलगत्तै सैँज अस्पतालबाट एम्बुलेन्स र कर्मचारीलाई घटनास्थलमा पठाइएको बताएका छन् । दुर्घट`नामा कुनै पनि मान`वीय वा सम्पत्तिको क्ष`ति भएको छैन ।यो घटनापछि कुनै कुनै समय इश्वरलेनै हात थाप्ने भन्दै सर्वत्र फैलि`रहेको छ । एजेन्सीसीएम`ओ सुशील चन्द्र शर्माले जान`कारी पाएलगत्तै सैँज अस्पतालबाट एम्बुलेन्स र कर्मचारीलाई घटनास्थलमा पठाइएको बताएका छन् । दुर्घट`नामा कुनै पनि मान`वीय वा सम्पत्तिको क्ष`ति भएको छैन ।यो घटनापछि कुनै कुनै समय इश्वरलेनै हात थाप्ने भन्दै सर्वत्र फैलि`रहेको छ । एजेन्सी

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *